Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86786
Stary 27.08.2020, 21:28
Każdy z tych zawodników większość swojej przygody z piłką spędził w drużynach rezerwowych a my chcemy by ci goście stanowili o sile drużyny. Nie da się zbudować silnej drużyny jakościowo z takich zawodników i to każdy wie. Widać to potem w pucharach jak nas leją. Szrot szrotem pogania zapewne jeszcze w tym okienku trochę tego trafi również do Wisly. To jest w ogóle jakiś fenomen by budować drużynę w oparciu o graczy z kartą na ręku i stawiać drużynie wymagania na wyrost. Mamy drużynę na 13 miejsce plus minus dwie pozycje w górę czy dół nie zmienia mojego zdania że potencjał tej drużyny jest żaden. Kolejny sezon wegetacji i czekania na bogatszego właściciela.
Odpowiedz cytując