Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86785
Stary 27.08.2020, 21:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Długo? 3 miesiące i już wygrał nam derby na Kałuży.
Ale przez te 3 miesiące grał regularnie + w drużynie było wtedy paru Hiszpanów łącznie z trenerem tak więc aklimatyzacja przebiegła szybciej. Zresztą i tak na początku na forum nie cieszył się dobrą opinią.

Ja sam uważam tak jak napisano wyżej, że Chuca grać potrafi i myślę, że ,,odpali"o ile będzie regularnie grał.
Odpowiedz cytując