Karherop napisał(a):

|
Długo? 3 miesiące i już wygrał nam derby na Kałuży.
|
Ale przez te 3 miesiące grał regularnie + w drużynie było wtedy paru Hiszpanów łącznie z trenerem tak więc aklimatyzacja przebiegła szybciej. Zresztą i tak na początku na forum nie cieszył się dobrą opinią.
Ja sam uważam tak jak napisano wyżej, że Chuca grać potrafi i myślę, że ,,odpali"o ile będzie regularnie grał.