Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.08.2020, 20:30
Nasi piłkarze pod wodzą sztabu trenerskiego ciężko pracują na treningach. Myślę, że w sobotę będą grali co najmniej tak samo zuchwale jak w drugiej połowie w Białymstoku. Zdaniem naszego trenera był to kawał futbolu z naszej strony, więc w sobotę nie będzie gorzej.
Mimo wszystko obstawiam zwycięstwo gości w stosunku 2:0.
Ale to nic, ważne żeby praca na treningach nadal była ciężka.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując