tomasz_19 napisał(a):

Chuca i Silva przecież nie zapomnieli jak się gra w piłkę, oni mają problem mentalny, po prostu coś z psychiką u nich nie gra.
Możecie mnie hejtować, ale ja osobiście uważam, że oni grać potrafią...
|
O ile w przypadku Silvy widze nadzieje, o tyle w przypadku Chuci nie widzę żadnych zalet. Mógłbyś wymienić jego mocne strony których nie zdążył pokazać?