|
Chuca i Silva przecież nie zapomnieli jak się gra w piłkę, oni mają problem mentalny, po prostu coś z psychiką u nich nie gra.
Możecie mnie hejtować, ale ja osobiście uważam, że oni grać potrafią...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|