LucjuszWielki napisał(a):

Napisałem Wam jak wygląda procentowy udział przy bramce trzech zawodników, więc po uj dalej rozkminiacie 
dla przypomnienia: 20% Sadlok, 30% nr 3, 50% Lis
|
Jak to policzyłeś?
Podasz wzór?
Brakuje mi tu Skowronka i Obidzińskiego w tych procentach