Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 25.08.2020, 22:10
Przecież my gramy swoje na 13 miejsce W co Wy wierzyliście - że się będziemy bić o puchary ?

Większośc to będzie ciułanie punktów, żeby nie spaść i z tym się trzeba pogodzić.
Odpowiedz cytując