LucjuszWielki napisał(a):

Proszę:
1. Hebert
2. Turgeman
3. Vukan
4. Wojtkowski
5. Tupta
6. Brożek
7. Wasilewski
8. Drzazga
9. Hołownia
10 --- znajdzie się jeszcze kilku
|
Ok 9 znalazłeś.
Ilu z nich było wartością dodana dla zespołu? 4 czy 5? Wojtkowski taki kozak że sezon trwa a on sobie klubu nie może znaleźć.
Kadra na wiosnę była nie tyle mocna, co przerośnięta, wielu zawodników podatnych na kontuzje/wiekowych i czyszczenie z kontraktów było konieczne.
Doszli:
1. Savic
2. Yeboah
3 .Beqiraj
4. Mehremic
5. Abramowicz
Uważam że każdy przynajmniej potencjalnie - za tra sfer jakościowy.
Młodzieżowcy:
6.Plewka
7.Gruszkowski
8.Starzynski
9.Madembo
Nie można powiedzieć że klub nic nie robi. I o tym że napastnik musi jeszcze dość myślę że wiedza w klubie najlepiej.
Środkowy obrońca - tu pewnie czekają na okazje, wszakże jeszcze 1.5 miesiąca trwa okno transferowe.