Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86772
Stary 25.08.2020, 19:57
Najgorsze jest to że żadna z formacji nie uległa wzmocnieniu a wręcz mamy mniejszy wybór na kilku pozycjach. Jeżeli chcemy na siłę grać jednym Buksą w ataku to już teraz mogę podpowiedzieć Skowronkowi że ta koncepcja nie wypali. Mieli przyjść skrzydłowi a na tych pozycjach aktualnie grają zawodnicy których trudno nazwać skrzydłowym. Graliśmy tragicznie po restarcie ligi i w dalszym ciągu gra wygląda słabo by nie powiedzieć beznadziejnie.
Odpowiedz cytując