|
Najgorsze jest to że żadna z formacji nie uległa wzmocnieniu a wręcz mamy mniejszy wybór na kilku pozycjach. Jeżeli chcemy na siłę grać jednym Buksą w ataku to już teraz mogę podpowiedzieć Skowronkowi że ta koncepcja nie wypali. Mieli przyjść skrzydłowi a na tych pozycjach aktualnie grają zawodnicy których trudno nazwać skrzydłowym. Graliśmy tragicznie po restarcie ligi i w dalszym ciągu gra wygląda słabo by nie powiedzieć beznadziejnie.
|