Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86770
Stary 25.08.2020, 17:44
Jesteś pewien że z forma wszystkich grajków jesteś na biezaco?
Wilusz już pokazał formę z Legią. Arsenicia wiosna chcieli w Białym wywozić na taczkach, Uryga z Rzeźniczakiem zaliczyli fatalna wiosnę. Nie umieścił bym żadnego z naszych stoperów w top ekstraklasy, ale w środku stawki jak najbardziej. Zresztą graczy "powyżej średniej" ekstraklasowej to można policzyć na palcach jednej ręki. Basha, Kuba (+ może nowi). Resztę mamy przeciętna, ale też nie beznadziejna.
Odpowiedz cytując