Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 25.08.2020, 16:00
Zagrali padake wszyscy ale najgorszy to był chyba Bury.Przecież on grał jakby obstawił u buka że jaga strzeli gola po rzucie wolnym z przed szesnastki
Odpowiedz cytując