maciekkk napisał(a):

Próbowałem sklasyfikować naszych środkowych obrońców względem innych klubów.
Jest około 30 środkowych obrońców z naszej ligi którzy są lepsi wg mnie od Klemenza i Janickiego. Mamy naprawdę fatalną obronę i jedyna nadzieja na poprawę to to, że okno transferowe jest jeszcze długo otwarte...
|
Jestem ciekaw tej listy, bo wychodzi na to że każdy klub ESA ma lepszych środkowych, w tym beniaminkowie... A z tym bym już nie przesadzał.
Janicki (w formie) to poziom 6-8 drużyny ESA co zresztą pokazywał w przeszlosci, Klemenz zaczął się wyrabiać i wciąż ma rezerwy, Mehrenic - jeszcze ciężko ocenić, na razie jeden duży błąd, ale w tym meczu i tak wyglądał zaskakująco solidnie.
Najgorzej w naszym bloku obronnym wyglądał Burliga, 32 lata. A karku a 3 faule na 17 metrze. No trzymajcie mnie....
Generalnie jeśli tylko zrewidujemy swoje oczekiwania to okaże się że mamy skład na 8-10 miejsce i wyżej nie podskoczymy, o ile nie będzie szczęśliwych zbiegów okoliczności. Patrząc przez pryzmat poprzedniego sezonu będzie to krok do przodu. A jako że to ESA to niczego nie można wykluczyć.