Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 25.08.2020, 12:34
Buksa słabo, przykryty czapką przez dwóch stoperów, ale gdyby Sadlok miał trochę więcej pomyślunku, mógł dołożyć głowę do pustaka. Już tłumaczę dlaczego:
- 1. strzał Sadloka z głębi pola lewą nogą, bramkarz broni
- 2. strzał Sadloka po złamaniu na prawą nogę, bramkarz broni


Dochodzimy do 3. sytuacji - prawy obrońca asekuruje zejście na lewą nogę, a ewentualne zejście do środka zabezpiecza stoper. W tym momencie Buksa jest sam na 7. metrze, bo drugi stoper się zdrzemnął, a Sadlok wali w maliny. To była moim zdaniem jedyna sytuacja, gdzie Buksa miałby realne szanse na zdobycie bramki.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując