Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 25.08.2020, 12:03
Nie rozpisując się o wszystkich, a o tych co najbardziej rzucili się w oczy:


Mehremic - zdecydowanie najlepszy w naszej defensywie
Savić - niewidoczny
Sadlok - szarpany występ, duże błędy na początku, w ofensywie nawet ok, może przesunięcie na skrzydło?
Abramowicz - wiem, że krótki występ, ale obiecujący, nie boi się, widać spore chęci do gry
Buksa - człowiek widmo


O reszcie nie ma co pisać bo zaprezentowali swój standardowy poziom. Sam wynik ani ziębi ani grzeje.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 25.08.2020 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując