|
Z przygotowaniem fizycznym nie wyrobiliśmy się ani na PP ani na 1 mecz ESy.
Po 3 meczach ESy już nie powinno być wymówek apropos fizyki.
Mnie zdecydowanie nie podoba się pozycjonowanie zawodników. JC grał najlepiej podwieszonego - dajmy go na skrzydło, Savic grał głównie na 10 - dajmy na skrzydło, Zukov grał najlepiej na 8 - dajmy go na 6, Olek - dawał iskierka z ławki, zróbmy z niego taran na taktykę dzidy, Chuka - kolejny raz pewnie zagra w obronie.
|