Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 25.08.2020, 10:40
Według mnie jesteśmy cały czas w okresie przygotowawczym i to widać, a i tak udało się o ten jeden punkt więcej zdobyć w Białymstoku niż w zeszłym sezonie, oczywiście wszystko jest kwestią tego czego kto oczekuje od Wisły ja osobiście nie liczę na grę o mistrzostwo lub puchary, bo na to mamy zwyczajnie zbyt cienki skład, 8-10 miejsce to nasze kadrowe możliwości. Mecz ze Śląskiem będzie zapewne wyglądał podobnie, a potem już po kadrze powinno być z górki. Kilka miesięcy temu jak już było w miarę jasne, że się utrzymamy, a Skowronek tu i tak obrywał, to pisałem że i on będzie mieć jakiś kryzys/ słabszy okres, to jest normalne, każdy trener w każdym klubie (zwłaszcza z takim potencjałem kadrowym jak my) tak ma, więc pisanie o zwolnieniu Skowronka to jest jakiś absurd, układa sobie drużynę na nowo, dajmy mu czas, nie wiem czy ktoś z was oglądał całą kolejkę ESA, ale poza Górnikiem i Lechem(który i tak przegrał) to większość drużyn grała podobną lub gorszą padlinę niż my.
Odpowiedz cytując