Wyświetl pojedynczy post
topamers
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 25.08.2020, 09:12
Plusy:

Błaszczykowski - jak zwykle sam ciągnął wózek
Mehremic - chichot losu, tak jak kiedyś pisałem, znając życie będzie to najlepsze wzmocnienie
Szot - dobra zmiana, nie pęknął

Minusy:
Sadlok - w obronie żenada, nawet te strzały tego nie zamażą, objeżdżany niemiłosiernie
Żukow - pod formą ewidetnie
Buksa - no zdecydowanie lepiej wygląda jak wchodzi na podmęczonego rywala

Pytania:
Trenerze dlaczego ustawiasz Silve na boku pomocy, gdzie WSZYSTKIE sparingi grał pod napastnikiem i w końcu wydawała się to optymalna dla niego pozycja.
Odpowiedz cytując