|
Plusy:
Błaszczykowski - jak zwykle sam ciągnął wózek
Mehremic - chichot losu, tak jak kiedyś pisałem, znając życie będzie to najlepsze wzmocnienie
Szot - dobra zmiana, nie pęknął
Minusy:
Sadlok - w obronie żenada, nawet te strzały tego nie zamażą, objeżdżany niemiłosiernie
Żukow - pod formą ewidetnie
Buksa - no zdecydowanie lepiej wygląda jak wchodzi na podmęczonego rywala
Pytania:
Trenerze dlaczego ustawiasz Silve na boku pomocy, gdzie WSZYSTKIE sparingi grał pod napastnikiem i w końcu wydawała się to optymalna dla niego pozycja.
|