Mecz słabiutki w naszym wykonaniu. Na szczęście jaga też blado. Widoczny brak sparingów, gdzie zazwyczaj 5 meczów kontrolnych drużyny grają. Widać, że fizycznie duże braki, ale to też można tłumaczyć krótszym okresem przygotowawczym. Brak zgrania ofensywnych zawodników? Nie liczyłem, że od pierwszego meczu Kuba na 10 zaskoczy jakby nigdy nic, a Savic z Kubą, Żukowem czy Buksą będą grali na pamięc. Normalne, żę potrzeba zgrania. Oby czas grał na naszą korzyść. Już ze Śląskiem możę być dużo lepiej, później 2 tygodnie między 2 i 3 kolejką więc wtedy już fizycznie powino być optymalnie na 3 mecz. Oby tak było.
Janicki z Mehremicem też potrzebują 2, 3 meczów żeby się lepiej zrozumieć. Myślę, że na Śląsk Basha wyjdzie w podstawie, dodatkowo za Silve może Szot, a wtedy Beciraj możę wyjść, a Olek z ławki. Zobaczymy.
Nie wierzę też w teorie, żę na treningach Klemenz i Niepsuj wymiatają a w meczu grająJanicki i Bury. grają bo widocznie są lepsi. Krótka piłka. Może ten Gruszkowski dostanie sznase i się sprawdzi

Może Szot na PO jako młodzieżowiec za jednym razem? Abramowicz też ma szanse zagrać za Maćka, rywalizacja tylko pomoże.
Co do pozycji bramkarza, dalej cały czas twierdzę, że należy dać szanse Brodzie (problem młodzieżowca wtedy odpada i w polu grają najlepsi) nie będzie gorszy od Lisa czy to Buchala.