|
Straszny to był gówno mecz, wyszły wszystkie nasze problemy tj. brak napastnika, ciężary z młodzieżowcem i słaba obrona. Wydaje się niemal pewne, że jakiegoś napastnika sprowadzimy, a z resztą problemów będziemy musieli sobie radzić tym co mamy. Fakty są też takie, że 13 drużyna poprzedniego sezonu gra na wyjeździe z 8, rozgrywa słaby mecz, a i tak udaje się jej nie przegrać, jestem przekonany, że np. za Stolarczyka byśmy ten mecz przegrali z 4:1. Według mnie punkt na wyjeździe jest ok, gra do poprawy ale widać, że rozgrywamy mecze ligowe w trakcie okresu przygotowawczego, jeszcze jakoś przepchnąć mecz ze Śląskiem, potem będzie przerwa na kadrę i po niej powinno to lepiej wyglądać.
|