Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#450
Stary 25.08.2020, 08:29
bob, blixa


Teoretycznie macie racje. Teoretycznie.
PRaktycznie to wyglada tak, ze jak walczylismy o utrzymanie to na wiele rzeczy mozna bylo przymknac oko i wielu rzeczy mozna bylo nie zauwazac. Istotny byl cel za wszelka cene i choc ja nie bylem , nie jestem i nie bede entuzjasta Skowronka to widzialem wiele mankamentow w sposobie prowadzenia przez niego druzyny.

Dzisiaj mamy nowy sezon, ale zespol jest prowadzony tak samo jak do tej pory. Czyli od meczu do meczu. Patrzymy jak gra rywal i zastanawiamy sie jakby mu tu uprzykrzyc zycie. I pewnie caly tydzien jest katowane cos co ma w tym pomoc.
Tutaj nie ma pracy u podstaw nad schematem gry, nad taktyka, zachowaniami zawodnikow na poszczegolnych pozycjach. Jest trenowanie czegos przeciwko rywalowi. Dlatego nasza gra w ataku jest tak dretwa. Bo zwyczajnie nie ma schematow wypracowanych. I nie bedzie.

Dlatego bez zmiany trenera ta druzyna niczego wiekszego nie osiagnie. Wystarczy na srodek tabeli, ale przyjdzie do gry z top 6 i sie skoncza wyniki.
Odpowiedz cytując