Jakie to jest piekne, a zarazem naiwne obserwowac Kibicow, ktorzy w trakcie okna transferowego przechodzili tutaj orgazmy, ekstazy... Savic, Yeboah, Beciraj, coraz to glosniejsze nazwiska.
Teraz nagle: jest dupa, potrzebujemy kadre
I najciekawsze, ze najlepiej zaprezentowal sie juz skreslony przez ekspertow: Adi Mehremic. Mesjasz Savic poziom nizej niz Mak (bo wolniejszy). Kubel zimnej wody, ja wiem, ze kazdy jest tu emocjonalnie zwiazany, ale wezcie dwa wdechy, i cieszcie sie, ze nie chodzicie na mecze z MKS Trzebinia-Siersza.
A Skowronek jak przypadkiem wygra 3 mecze, bo w tej lidze to totolotek, bedzie wychwalany pod niebiosa. To wszystko jest takie piekne i romantyczne, ale naprawde: dwa wdechy forumowicze.