kgain napisał(a):

|
Zakładam, że on tak tylko gada, żeby gadać. Raczej nie jest idiotą, który zadowoliłby się tym co zobaczył na boisku.
|
Idiotą na pewno nie ale szybkiej reakcji i właściwego wyciągania wniosków póki co nie potrafi wyciągać. Dziś Chuca nadawał się do zmiany już po 30 min no po przerwie max.Jest możliwość aż 5 zmian, prosiło się dać Maka za Chucę a Bashę lub Kuveljicia do środka.Abramowicz dwa razy w końcówce potrafił się urwać, kto wie co zrobiłby szybszy od niego Mak