|
Czy Wy czytaliście wypowiedź naszego trenera po meczu? Można wywnioskować, że w drugiej połowie zagraliśmy tak dobrze, że natchnie nas to do dobrej gry w następnych meczach. Trener Skowronek wydaje się być dobrze przygotowany merytorycznie do zawodu (nie jest trenerem, który krzyczy tylko: długa, wyjazd, powrót, itd., ale potrafi dostrzec i wdrożyć taktyczne niuanse), ale osobowościowo jest dla mnie niestrawny. Za trenera piłkarze muszą dać pokroić jak za Kloppa, Simeone, Guardiolę czy Mourinho. Nie mam poczucia, że on potrafi porwać drużynę. Natomiast w kwestii tej wypowiedzi, to chyba nikt nie jest aż tak odklejony od rzeczywistości. Gramy źle. Wolno, statycznie, przewidywalnie, bez cienia polotu. Jak wóz z węglem. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że odpalimy wszak forma jest ulotna. I dobra i zła.
Do what you mean and mean what you do.
|