Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
86761
24.08.2020, 21:47
Cytat:
Potrzebujemy na wczoraj napastnika i
młodzieżowca
do pierwszego składu
Oj tak, tak... W Jadze siedziało 5 na ławce, a u nas tylko 2 - Szot i... Plewka
Jontek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jontek
Znajdź inne posty napisane przez Jontek