Arek95 napisał(a):

Akurat muszę się nie zgodzić bo mimo, ze strzał szedł "w środek" taka plomba bramkarza z nie jednej ligi by przytłumiła. Soryy no ale ta piłka też prosto nie leciała tylko lekko skręcała... Czy Lis lepszy? TAK! Przynajmniej bardziej pewny niż Michał, no sorry ale takie fakty.
|
zwróć uwage że tego nie neguje
że taka luta by nie jednego przytlumiła, no fakt dwa lata temu coś takiego wpuścił ten z Liverpooli w finale Ligi Mistrzów...
... i to jest babol , tak wtedy jak i dzisiaj