Temat
:
[I kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 24-08-2020, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
Od: 02.2019
Offline
#
107
24.08.2020, 21:29
Jeszcze dwa minusy:
- Lis
- Zhukov.
Pierwszy puscil taka bramke za jaka trampkarza je....ie sie od gory do dolu.
Drugi prowokowal niebezpieczne sytuacje, nie dawal druzynie niczego do przodu.
Takich bez formy mamy niestety w zespole wiecej :/
skarabeus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skarabeus
Znajdź inne posty napisane przez skarabeus