|
Budowanie ofensywy na 17-sto latku, nie ważne jak wielkim by był talentem to robienie krzywdy i jemu, i całej drużynie.
Zakontraktowanie skutecznego napastnika to powinien być priorytet. Z takim grajkiem jesteśmy w stanie powalczyć o środek tabeli. Jak zostaniemy z Olkiem i Fatosem to znowu będzie ostatnie bezpieczne miejsce. Kuba nam w każdym meczu dupy nie uratuje.
Młodzieżowca powinniśmy moim zdaniem ogrywać na prawej obronie. To podobno nominalna pozycja Szota, jest jeszcze Gruszkowski. Burliga niestety jest już po drugiej stronie rzeki, a Niepsuj niewiele lepszy. Za te 3 faule przy własnym polu karnym to Bury powinien się z kadra meczową pożegnać.
|