Wyświetl pojedynczy post
Gorlicki Wiślak
Junior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 24.08.2020, 19:40
Za Stolarczyka skończyło się fatalnie ale zanim to nastąpiło graliśmy najatrakcyjniejszą piłkę w lidze co było podkreślane po wielu meczach oczywiście przeplatanych słabszymi ale jednak jak zaczynało żreć to szliśmy po 2,3,4,5 bramkę a teraz?
Odpowiedz cytując