Temat
:
Artur Skowronek trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Gorlicki Wiślak
Junior Member
Od: 01.2009
Skąd: Gorlice
Offline
#
444
24.08.2020, 19:40
Za Stolarczyka skończyło się fatalnie ale zanim to nastąpiło graliśmy najatrakcyjniejszą piłkę w lidze co było podkreślane po wielu meczach oczywiście przeplatanych słabszymi ale jednak jak zaczynało żreć to szliśmy po 2,3,4,5 bramkę a teraz?
Gorlicki Wiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gorlicki Wiślak
Znajdź inne posty napisane przez Gorlicki Wiślak