|
Mehremić w moim odczuciu bardziej pewny niż Savić który na boisku był symbolicznie i Fatos... Abramowicz w 10 minut więcej akcji i zamieszania w polu karnym niż Sadlok przez 2 lata. Burliga chyba został w Krakowie bo wyglądał jakby rano dowiedział się o meczu... Mecz dramat, oczy krwawią ale ważny punkt na nota bene trudnym terenie.
|