|
Nie ma zadnej reguly jezeli chodzi o rozwoj. Brozek wydawal sie na mega talent a kariery zagranica nie zrobil. Gdy Brozek jako nastolatek gral w Ekstraklasie w tym samym wieku Lewandowski gral dwa poziomy nizej. Przykladow takich jest mnostwo. Strzelenie czterech goli jako 17-latek w tej lidze sugeruje ze chlopak ma potencjal. Moze byc nastepny Milik, moze byc nastepny Stepinski. Dowiemy sie za kilka lat.
|