Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14570
Stary 24.08.2020, 13:59
Jak już pozwalamy sobie na gdybanie to ciekaw jestem jak poradziłby sobie u Nas Fornalik.

Wydaje się , że nie jest to trener na topowe zespoły ale idealnie skrojony na średniaki. Pytanie czy jego miejsce jest na Śląsku czy poza nim poradziłby sobie
Odpowiedz cytując