Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
14570
24.08.2020, 13:59
Jak już pozwalamy sobie na gdybanie to ciekaw jestem jak poradziłby sobie u Nas Fornalik.
Wydaje się , że nie jest to trener na topowe zespoły ale idealnie skrojony na średniaki. Pytanie czy jego miejsce jest na Śląsku czy poza nim poradziłby sobie
ciastek88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciastek88
Znajdź inne posty napisane przez ciastek88