Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14567
Stary 24.08.2020, 11:29
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś usłyszał, że praktykuje coś takiego Guardiola czy inny znany trener to byś doceniał, że dba o każdy szczegół, a że to Adam to jest takie gadanie.
X-Ray jednak jest różnica zasadnicza, Guardiola prowadzi Man. City a Nawałka prowadził klub z buraczanej ligi.

Nie wiem czy należy docenić kunszt trenera po tym jak nakazuje wymianę w stołówce stołów kwadratowych na okrągłe
Odpowiedz cytując