X-Ray napisał(a):

|
Gdybyś usłyszał, że praktykuje coś takiego Guardiola czy inny znany trener to byś doceniał, że dba o każdy szczegół, a że to Adam to jest takie gadanie.
|
X-Ray jednak jest różnica zasadnicza, Guardiola prowadzi Man. City a Nawałka prowadził klub z buraczanej ligi.
Nie wiem czy należy docenić kunszt trenera po tym jak nakazuje wymianę w stołówce stołów kwadratowych na okrągłe
