Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14566
Stary 24.08.2020, 11:24
majkelson777 napisał(a):Wyświetl post
Radzę poczytać co Nawałka wyczyniał w końcówce pracy z kadrą i przez ten krótki czas w Lechu. Gość totalnie odpłynął, stawiał jakieś idiotyczne warunki, wymyślał absurdalne nakazy, zakazy. Na moje oko to może On już nigdy nie wrócić do polskiego futbolu klubowego(jako trener).
Gdybyś usłyszał, że praktykuje coś takiego Guardiola czy inny znany trener to byś doceniał, że dba o każdy szczegół, a że to Adam to jest takie gadanie.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując