majkelson777 napisał(a):

|
Radzę poczytać co Nawałka wyczyniał w końcówce pracy z kadrą i przez ten krótki czas w Lechu. Gość totalnie odpłynął, stawiał jakieś idiotyczne warunki, wymyślał absurdalne nakazy, zakazy. Na moje oko to może On już nigdy nie wrócić do polskiego futbolu klubowego(jako trener).
|
Otóż to. W Lechu nigdy nie byli bardziej szczęśliwi niż po pogonieniu Pana Selekcjonera.