Nawałka nie nadaje się na Wisłę na dzień obecny. Oprócz tego , że Nawałka odjechał to pamiętajmy , że jego ego nie mieściło się w szatni klubowej. Nie sądzę żeby w smak mu była sytuacja gdzie jeden z piłkarzy jest ważniejszy od trenera. Mowa tutaj o Kubie.
Bardziej prawdopodobny byłby powrót Skorży do Wisły niż Nawałki.
Tak czy inaczej jestem pewien , że Brzęczek przyjdzie po EURO. Nie wierzę , że zrobi jakiś dobry wynik na turnieju , poza tym pamiętajmy , że wtedy Bońka już nie będzie - a zatrudnienie Brzęczka to był jego autorski pomysł.
Nic też nie wskazuje , że Skowronek zrobi dobry wynik w lidze. Wydaje mi się , że jedynie co może uchronić Skowronka przez wymianą na Brzeczką do awans do europejskich pucharów. Będzie np. 5 miejsce to i tak dojdzie do podmianki.
Tak btw to kiedyś moim typem trenera dla Wisły był Razvan Lucescu , kiedy prowadził Rapid Bukareszt i stac byłoby Nas na niego. Szkoda , że już od dawna jest poza naszym zasięgiem
