Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26568
Stary 24.08.2020, 09:33
nero napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Buksa jest teraz więcej warty bo nie można sprawdzić jego możliwości w 100%, a będzie mniej warty gdy zacznie grać regularnie i jego możliwości będzie szło ocenić, zweryfikować.
Trele morele - Białek odszedł z Lubina za 5 mln euro strzelając tylko 9 bramek w lidze. Kluby które kupują młodych piłkarzy z naszej ligi nie kupują GOTOWEGO PRODUKTU a materiał do obróbki. Wystarczy że zobaczą potencjał który są w stanie wydobyć już u siebie. To samo było z Recą który odszedł za 4 mln euro.

Żaden z inwestorów nie oczekuje od Olka nie wiadomo czego (statystyki) a jedynie przekonania że ma POTENCJAŁ który da się oszlifować gdzieś na Zachodzie.

Inaczej, jak kupuje się piłkarza 24 lata i więcej z naszej buraczanej. Tutaj muszą być statystyki i poziom gry. A i tak to nie wystarcza żeby klub z Zachodu wyłożył więcej niż 30% tego co za młodzieżowca. No ewentualnie Turcja, Rosja, Grecja czy Zatoka Perska.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując