Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 24.08.2020, 09:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Po zapowiedzi Skowronka to zespół jego oczami powinien wyjść z pianą na ustach i zagonić Jagiellonię. Czy tak będzie? Wątpię. Miło byłoby wywalczyć remis po składnej grze.

Mnie też by remis zadowolił. Zwłaszcza coś w stylu wydartego w końcówce 2-2, bo to by oznaczało, że walczymy, jest progres i jakieś nadzieje na przyszłość.
Ale mało w to wierzę, pewno się skończy na gładkim 3-0/3-1 dla gospodarzy.

Co do Boguskiego - jeżeli rzeczywiście nie pojechał jako 'winny' odpadnięcia z PP to świadczy to tylko o tym, że Skowronek nie ma żadnej koncepcji. Liczę, że to jednak jakiś uraz, bo odsunięcie od składu kapitana wygląda bardzo słabo. Nie był sam na boisku w Ostrowcu.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując