Karherop napisał(a):

Po zapowiedzi Skowronka to zespół jego oczami powinien wyjść z pianą na ustach i zagonić Jagiellonię. Czy tak będzie? Wątpię. Miło byłoby wywalczyć remis po składnej grze.
|
Mnie też by remis zadowolił. Zwłaszcza coś w stylu wydartego w końcówce 2-2, bo to by oznaczało, że walczymy, jest progres i jakieś nadzieje na przyszłość.
Ale mało w to wierzę, pewno się skończy na gładkim 3-0/3-1 dla gospodarzy.
Co do Boguskiego - jeżeli rzeczywiście nie pojechał jako 'winny' odpadnięcia z PP to świadczy to tylko o tym, że Skowronek nie ma żadnej koncepcji. Liczę, że to jednak jakiś uraz, bo odsunięcie od składu kapitana wygląda bardzo słabo. Nie był sam na boisku w Ostrowcu.