|
Radzę poczytać co Nawałka wyczyniał w końcówce pracy z kadrą i przez ten krótki czas w Lechu. Gość totalnie odpłynął, stawiał jakieś idiotyczne warunki, wymyślał absurdalne nakazy, zakazy. Na moje oko to może On już nigdy nie wrócić do polskiego futbolu klubowego(jako trener).
|