R33 napisał(a):

Na Nawałkę nas nie stać, zwłaszcza, że jest to też trener drogi w ,,eksploatacji" .
|
Ja bym to widział po sprzedaniu Olka. Wtedy byłoby nas na to stać i stworzenie jakiegoś długofalowego projektu pt Wisła Kraków.
Marzy mi się trener który będzie tu przez lata, który będzie tworzył drużynę z dyrektorem sportowym, który będzie krok po kroku piął się.