X-Ray napisał(a):

|
Pytanie co w przypadku jeśli Skowronek zrobi dobry wynik i spełni założenia przed-sezonowe?
|
Obawiam się, że i tak przyjdzie Brzęczek, co powinno uradować wielu kibiców Wisły, dla których Skowronek jest skreślony, bo kiedyś wystawił trzech środkowych obrońców.