LucjuszWielki napisał(a):

|
Dokładnie jestem tego samego zdania, szczegolnie jak odeszło 10 a przyszło 4 :/
|
Na każdej pozycji jest po dwóch zawodników a wy przeżywacie, młodzi więcej szans dostaną i bardzo dobrze.
To, ze łapali wcześniej tyle urazów nie powiedziane, że teraz tak będzie. To co działo się wcześniej było zjawiskiem patologicznym, w okresie przygotowawczym jakoś tych urazów dużo nie było.