Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jkw
Member
Od: 01.2010
Offline
#
86752
23.08.2020, 19:15
Moim zdaniem przy tak napiętym terminarzu i łatwością łapania kontuzji przez naszych asów, to może się skończyć jak rok temu. Jeśli pierwsza 11 prezentuje potencjał na środek tabeli tak gdy dojdą kontuzję i kartki to znowu bd chłopcami do bicia.
jkw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jkw
Znajdź inne posty napisane przez jkw