_ukoL napisał(a):

|
No to czekamy na chłopaka w pierwszym składzie. Może jeszcze za wcześnie ale jak dobrze pójdzie to za pół roku/ rok czemu nie?
|
Chłopak ma talent ale pamiętajmy, że wyszedł nie dawno na KSZO i według opinii będących na meczu zawiódł. Trzeba go umiejętnie wprowadzać.