LucjuszWielki napisał(a):

Dobra nie ma co pierd... nie chcialo mi sie pisac za bardzo, ale trzeba bo widze, ze sporo ludzi buja w obłokach,
Generalnie kadre mamy DUŻO słabszą niż w zeszłym sezonie ! Co to, więc oznacza ? No chyba tragedie skoro wtedy ledwo gralismy...
Przyszło 3-4 grajkow, ktorzy w sumie nie pokryją strat jakościowo o ilosci juz nie wspominam. Hebert, Vukan, Holownia czy nawet ta panienka Wojtkowski... no i TURGEMAN plus Brozio == zero napastnika
Koniecznie !!!! Musimy uzupelnic kadre bo bedzie piszczenie jakich ni bylo po serii 11 w.......ów :/
Reasumując: cieszcie się, że w kadrze ejst Boguski bo tak to gralibysmy juniorami i oklepy typu 7 z legia to bylaby norma tfu tfu
|
Nawet jak kadra będzie DUZO słabsza, to biorąc pod uwagę BRAK kontuzji będzie DUZO lepsza niż w poprzednim sezonie.
Poza tym jeśli analizować kadrę z lipca 2019 do sierpnia 2020 to jest obiektywnie zarząd lepiej teraz przepracował lato.
Pozdro