Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4809
Stary 22.08.2020, 15:35
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
jak z jakością ? Korzystałem z Playera przez jakiś czas ale co chwilę spadała jakość albo zrywało połączenie - nie była to wina łącza. Przerzuciłem się na Canal Plus i jakoś oraz płynność sztos.
U mnie jest spoko, jeśli chodzi o połączenie. A jeśli chodzi o jakość obrazu, to mam budżetowy rzutnik, więc i tak mnie te rzeczy typu HD super HD itd. nie ruszają.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując