ciastek88 napisał(a):

|
jak z jakością ? Korzystałem z Playera przez jakiś czas ale co chwilę spadała jakość albo zrywało połączenie - nie była to wina łącza. Przerzuciłem się na Canal Plus i jakoś oraz płynność sztos.
|
U mnie jest spoko, jeśli chodzi o połączenie. A jeśli chodzi o jakość obrazu, to mam budżetowy rzutnik, więc i tak mnie te rzeczy typu HD super HD itd. nie ruszają.