czaro napisał(a):

|
Ja korzystałem z playera po wznowieniu ligi i przy tym zostaję, bo na rzutniku nie mam apki c+.
|
jak z jakością ? Korzystałem z Playera przez jakiś czas ale co chwilę spadała jakość albo zrywało połączenie - nie była to wina łącza. Przerzuciłem się na Canal Plus i jakoś oraz płynność sztos.