Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4808
Stary 22.08.2020, 12:45
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ja korzystałem z playera po wznowieniu ligi i przy tym zostaję, bo na rzutniku nie mam apki c+.
jak z jakością ? Korzystałem z Playera przez jakiś czas ale co chwilę spadała jakość albo zrywało połączenie - nie była to wina łącza. Przerzuciłem się na Canal Plus i jakoś oraz płynność sztos.
Odpowiedz cytując