Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86742
Stary 21.08.2020, 22:43
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Do 30 sierpnia 2023. Jutro filmik z Buksą i Błaszczem (przedłużył o rok sam ze sobą) - "Most Wiślaków".


Super, że Buksik zostaje, ale na jakich warunkach to się pewnie dopiero dowiemy, gdy będzie odchodził. Pewnie ma klauzulę odejścia i spory procent z kwoty transferowej dla siebie.
Gdzie ten filmik ?
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując