|
Senior Member
Offline
|
|
Jontek napisał(a): 
Do 30 sierpnia 2023. Jutro filmik z Buksą i Błaszczem (przedłużył o rok sam ze sobą) - "Most Wiślaków".
Super, że Buksik zostaje, ale na jakich warunkach to się pewnie dopiero dowiemy, gdy będzie odchodził. Pewnie ma klauzulę odejścia i spory procent z kwoty transferowej dla siebie.
|
Gdzie ten filmik ?
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|
|