KOALIK napisał(a):

Swojego czasu i to praktycznie do samego końca byłą prezes i jej ekipę popierało 99% osób (już po ujawnieniu prawdy) - w tym zdecydowana większość bardzo mocno.
Teraz mówią, że nie, że nie pamiętają, że nie było to możliwe, a niektórzy, że jej nie znają.
|
A tak w ogóle niektórzy najbardziej za złe mają Jadczakowie, bo po co siał ferment.