serek.c2 napisał(a):

|
Już raczej za późno. A tak poza tym - to moja prywatna opinia - jak widzę co czasami wygrywa w ankietach wśród kibiców (nie tylko w kwestiach koszulek), to wolałbym, by wybór strojów był przez władze klubu konsultowany jedynie z kimś, kto ma pojęcie o klubowej historii.
|
Sugerujesz ze Socios sie nie znaja


A moze wlasnie potrzeba kogos nowego ze swiezym okiem zeby ten marazm koszulkowy przelamac
