|
Już raczej za późno. A tak poza tym - to moja prywatna opinia - jak widzę co czasami wygrywa w ankietach wśród kibiców (nie tylko w kwestiach koszulek), to wolałbym, by wybór strojów był przez władze klubu konsultowany jedynie z kimś, kto ma pojęcie o klubowej historii.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 21.08.2020 o godz. 10:21.
|